cesko_u21

Česko U21 jde do boje! V Karviné se postavíme Řecku

V Karviné se dnes odehraje kvalifikace v mistrovství Evropy ve fotbale do 21 let. Těšit se můžeme na zápas, kde Česko U21 změří síly s Řeckem U21. Na první pohled se jedná o vyrovnaný zápas, aktivnější by však měli být domácí. Vyplatí se vsadit kurz 2.25?

Česko má za sebou zatím jeden zápas, kdy porazilo Litvu 2:0. Řecko už hrálo dvakrát a v obou případech úspěšně. Nejprve si poradili taktéž s Litvou v poměru 1:0, porazili tak slabé San Marino, což je pro každý tým téměř povinnost. V hostujícím celku nejvíce zlobí soupeře Nikolaou z Empoli a Limnios. To jsou hráči, kteří táhnou hru a rozdávají konečné přihrávky.

Češi však dnes mají zkušenější hráče. Nikdo sice nějak extra nevyčnívá, ale velkou výhodou je, že se má trenér Křejčí na co spolehnout. Budou chybět Drchal, Krejčí, Žítný, připraveni jsou však Sadílek a Hložek. Jak na tom vlastně jsme, to nám napověděl zápas s Francií, která dlouhodobě patří k těm nejlepším. Připsali jsme si sice prohru 3:1, o žádnou ostudu se však nejednalo.

Zápas Česko U21 – Řecko U21 začíná v 17:00 hodin a my si vsadíme tip, že vyhraje domácí tým v kurzu 2.25.

VSADIT ZÁPAS A VYBRAT 150,- KČ ZDARMA

Pokud si chcete vsadit, stačí se registrovat k sázkové společnosti Tipsport a obdržíte ihned 150,- Kč na hru zdarma. Účet můžete ověřit taktéž z domova online a nemusíte nikam chodit. Zároveň můžete sledovat online stream zdarma, který sázková kancelář každý den nabízí.

Česko U21 jde do boje! V Karviné se postavíme Řecku

V Karviné se dnes odehraje kvalifikace v mistrovství Evropy ve fotbale do 21 let. Těšit se můžeme na zápas, kde Česko U21 změří síly s Řeckem U21. Na první pohled se jedná o vyrovnaný zápas, aktivnější by však měli být domácí. Vyplatí se vsadit kurz 2.25? Česko má za sebou zatím jeden zápas, kdy porazilo Litvu 2:0. Řecko už hrálo dvakrát a v obou případech úspěšně. Nejprve

Číst více »