Euro 2020 Qualifier - Group A - England v Czech Republic

Češi bojují o EURO 2020 a do Edenu míří Anglie

Česko zažije fotbalový svátek, jelikož se do Edenu chystá hvězdná Anglie. A jde o všechno, jelikož se hraje kvalifikace na EURO 2020 a postup je blízko. Nebude to však vůbec jednoduché, jelikož v prvním vzájemném zápase Česko prohrálo 0:5. I Anglie dobře ví, že druhý duel tak snadný nebude a povolala všechny své opory.

V kvalifikaci na EURO 2020 zbývají poslední tři zápasy. Ten dnešní s Anglií a dva další proti Bulharsku a Kosovu. Anglie má doslova narvaný tým a jasně dala najevo, že si jede do Prahy pro vítězství. I podle sázkových kanceláří je favoritem, ale kurz jde zatím nahoru. Po vypsání byl 1.45, nyní už 1.57.

Pojďme se ale podívat do historie, kde můžeme vidět, že Češi neporazili Anglii už sedmkrát za sebou. Tu táhne Harry Kane a záložník Raheem Sterling, který dal minule hattrick. Pokud si máme vybrat tip na sázku, volíme vítězství Anglie. Možná je i sázka v handicapu, která drží velice hodnotný kurz. Zápas začíná v pátek ve 20:45 hodin a ještě před samotným výkopem proběhne rozloučení s bývalými reprezentanty Petrem Čechem, Jaroslavem Plašilem, Davidem Lafatou a Danielem Kolářem. Ti nedávno ukončili kariéru.

VSADIT ZÁPAS A VYBRAT 150,- KČ ZDARMA

Pokud si chcete vsadit, stačí se registrovat k sázkové společnosti Tipsport a obdržíte ihned 150,- Kč na hru zdarma. Účet můžete ověřit taktéž z domova online a nemusíte nikam chodit. Zároveň můžete sledovat online stream zdarma, který sázková kancelář každý den nabízí.

Zápas o postup na EURO 2020: Česko – Kosovo

Už 14. listopadu nás čeká zápas v rámci kvalifikace na ME 2020 Česko – Kosovo. Pořadatelé vyhodnotili zápas jako rizikový, což znamená, že každý, kdo se chce dostavit na stadion, musí předložit doklad totožnosti. Vstupenky se pak pohybují od 300 do 700 korun. Po tom, co se česká reprezentace představila v Olomouci a porazila Černou Horu v poměru 3:0, se ukáže i v Plzni. Předposlední zápas kvalifikace odehraje Česká republika proti

Číst více »