V italské lize se v pondělí plánuje dohrávka jedenáctého kola, kterou obstarají celky Spal – Sampdoria. Oba týmy jsou sice na posledních dvou místech tabulky, ale domácí Spal je na tom o něco lépe, protože všech sedm gólů a také branek vstřelil právě zde. Pět z těchto branek navíc dali domácí už v prvním poločase.

Bude zajímavé sledovat, jak si tyto mančafty dnes poradí, ale dobře si však uvědomují, že tři body visí ve vzduchu. Zápas zde nemá favorita a pokud budeme přihlížet na vzájemné duely, Sampdoria vyhrála čtyři z pěti.

Jinak však Sampdoria patří ve statistikách vstřelených (šest) a inkasovaných branek (19) mezi tři nejhorší týmy v lize. Podle počtu bodů ji pak patří místo úplně poslední. V osmi případech Sampdoria inkasovala jako první a sedmkrát poté i prohrála, včetně všech pěti venkovních zápasů. Sampdoria navíc ve všech venkovních zápasech inkasovala minimálně dvakrát.

V minulé analýze jsme se zaměřili na zápas AC Milán – Spal, který jsme také pozorně sledovali. Hubený výsledek 1-0 ale ukázal, že Spal je na správné cestě a my si dnes zahrajeme jeho vítězství bez remízy v krásném kurzu 1.90 (výhoda domácího prostředí, značné zlepšení ve hře, lepší postavení než Sampdoria).

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+