zverev_medvedev

ATP v Šanghaji zakončí duel Daniil Medveděv vs. Alexander Zverev

Šanghaj zažije velké finále. V něm v rámci tenisového ATP uvidíme duel, který obstarají dvě mladé pušky Daniil Medveděv a Alexander Zverev. Všechny čtyři vzájemné utkání vyhrál sice Zverev, ale Medveděv má tentokrát rozhodně na výhru. Letos ho totiž čeká už jeho deváté finále, což potvrzuje senzační období. Jak dopadne souboj s jeho dlouholetým kamarádem a parťákem?

Medveděv je k nezastavení. Vyhrál totiž už osmý zápas v řadě bez ztráty setu. Naposledy porazil Tsitsipase 7-6, 7-5. Zajímavým faktem je jeho šesté finále v řadě a také 28 vítězství z 31 utkání.

Zverev se letos do finále dostal poprvé. Je sice řazen k těm nejlepším hráčům na okruhu ATP, zatím to však tento rok bylo jedno velké trápení. Bilance vzájemných zápasů hraje jasně pro Zvereva, jenže Medveděv má perfektní formu. Půjde o vyrovnaný duel, ve kterém si vsadíme tip na to, že Medveděv vyhraje ve třech setech.

VSADIT ZÁPAS A VYBRAT 150,- KČ ZDARMA

Pokud si chcete vsadit, stačí se registrovat k sázkové společnosti Tipsport a obdržíte ihned 150,- Kč na hru zdarma. Účet můžete ověřit taktéž z domova online a nemusíte nikam chodit. Zároveň můžete sledovat online stream zdarma, který sázková kancelář každý den nabízí.

Liga mistrů je tady! Zabere konečně Tottenham?

Tým z Londýna už potřebuje nutně zabrat a dostat se do výsledkové pohody. Tápe na poli Ligy mistrů i ve své tamní Premier League. Dnes však přijede ideální soupeř a Tottenham se konečně může odrazit. Bělehrad je sice v tabulce před anglickým týmem, kvalitativně je však o třídu níže. Tottenham si po zpackaném zápase s Bayernem, kdy ostudně prohrál na domácí půdě 2:7, konečně potřebuje spravit chuť

Číst více »