Atletico Madrid tuto sezónu tápe a ztrácí dokonce tři body na čtvrtou příčku zaručující postup do Ligy Mistrů. Na druhé straně bude stát desátá Granada.

Atletico má zraněno mnoho hráčů včetně nejlepšího střelce Morata. Nově se také k rozsáhlé marodce přidal i Trippier. Atleti si v posledních třech zápasech připsali pouze jeden bod za remízu, což je opravdu málo.

Nyní to mohou napravit, přijede totiž desátá Granada a my věříme, že se jim to podaří, ale nebudeme sázet na vítězství, ale raději na počet gólů. Vzhledem k početným absencím v útoku a záloze se musí hrát ze zabezpečené obrany, což jde Atletům nejlíp. Budou doufat, že vzadu uhrají nulu a alespoň jednu branku vstřelí. To vše potvrzuje fakt, že za jejich poslední tři zápasy jsme viděli pouze 3 góly.

Sázíme under 2.25 v kurzu 1.75 (pokud padnou přesně dva, máme polovinu výhry). Vsaďte si třeba u Tipsportu a získejte 150,- Kč na první sázku zdarma.

Vsaď si a sleduj online stream zdarma

Pokud se ti náš tip líbí, můžeš si ho vsadit u sázkové kanceláře Tipsport zde. Pokud se registruješ nyní, obdržíš 150,- Kč na první sázky zcela zdarma.

Pokud již sázkovou kancelář Tipsport máš, vsaď si u Fortuny. Pokud se registruješ zde, obdržíš 500,- Kč zdarma na první sázky v CASINU.