Každý den poskytujeme ty nejlepší tipy na sázení zdarma. K tipu se váže pečlivá analýza a jsme první sázkové poradenství, za kterým stojí komplexní tým. Máme zkušenosti, přístupy k informacím a propracované strategie. I kvalitní sázkové tipy mohou být zdarma. Každý den pro vás vybíráme tipy zdarma. Zaměřujeme se na fotbal, hokej a tenis. Naleznete zde novinky, články o sázení a analýzy na sportovní utkání každý den. Můžete se těšit na návody, ukázky nejlepších tiketů a výpis aktuálních bonusů.

Za stránkou tipyzdarma.com stojí šestičlenný tým, který každý den vybírá jeden tip na sportovní utkání. Každý zápas projde poctivou analýzou a následně je přidán do sekce tipy zdarma na úvodní straně. Každoroční úspěšnost se pohybuje kolem 70%. Dále zde naleznete analýzy, přehled sázkových kanceláří a také ukázky těch nejlepších tiketů ze světa sázení. Některé informace a články poskytuje třetí strana, za správnost údajů neručíme. Výsledky online naleznete na livesport.cz. 

Pokud se chcete sázením živit, zde je několik bodů, které byste měli dodržovat. Nejdříve si stanovte limity a nedovolte, aby jakákoliv prohra měla devastující účinky. Nedávejte na tiket mnoho zápasů. Je lepší méně zápasů za vyšší vklad. Sázejte to, v čem se vyznáte. Každou sázku a tip důkladně promyslete. Nedohánějte ztráty nesmyslným zvyšováním vkladu.

Aston Villa si roli nováčka Premier League vyzkouší poprvé od ročníku 1988/89

Teprve pošesté (2-3-0) od sezóny 2000/01 odehraje Tottenham Hotspur své první utkání v sezóně na domácím stadionu, kde ovšem dokázal vyhrát 20 z předchozích 21 zápasů s nováčkem soutěže. Nejčastěji to bylo v poměru 1-0 (sedmkrát, 35 %). Pokud by se ovšem domácím nemělo dařit, tak bychom měli mít na paměti, že poslední tři branky doma v PL inkasovali mezi 61. a 75. minutou.

Aston Villa si roli nováčka Premier League vyzkouší poprvé od ročníku 1988/89 a bude velkým outsiderem. Ve čtyřech z posledních šesti vzájemných zápasů totiž Villa prohrála poté, co ztrácela už v poločase. Na druhou stranu ale hosté neprohráli v žádném z posledních šesti venkovních utkání minulého ročníku (5-1-0). Ve dvou třetinách (čtyři) z nich se pak prosadily oba týmy.

Harry Kane se prosadil přesně jednou ve třech z posledních čtyř domácích zápasů Tottenhamu proti nováčkovi soutěže. Pokaždé se jednalo o první nebo poslední branku utkání. Brazilský útočník Wesley Moraes je novou posilou Aston Villy. V loňském ročníku belgické ligy dal deset branek. Tři z posledních pěti pak dal hlavou. Tottenham přivítal v prvním kole doma nováčka soutěže naposledy v srpnu 2000 a vyhrál 3-1. V pěti z posledních šesti domácích zápasů, které Tottenham vyhrál proti nováčkovi soutěže, udrželi Spurs čisté konto. Villa dala posledních sedm branek venku (v loňském ročníku) ve druhém poločase.

Shrnutí Tipyzdarma.com
Datum:
Název:
Tottenham Hotspur - Aston Villa
Hodnocení:
51star1star1star1star1star