Dnes nás po včerejším skvělém výkonu Slavie na půdě Barcelony čeká Evropská liga. Pro analýzu nám do oka padl zápas mezi Arsenalem a portugalským Guimaraes. Tabulkově by to měl být jasný souboj.

Arsenal je po třech výhrách na špičce tabulky, Portugalci po třech prohrách okupují poslední příčku. Jediné, co by mohlo zabránit výhře hostů, je chybějící motivace Arsenalu, protože už má postup v kapse. Myslíme si však, že to v tomto případě nehrozí.

Fanoušci jsou totiž vysoce znepokojeni s výkony Arsenalu v domácí lize a i v poháru, kde neudrželi dvoubrankové vedení proti Liverpoolu, který hrál ve velice okleštěné sestavě. Pod koučem Emerym se klepe židle a má posledních pár týdnu na to, aby zlepšil výkony svého mužstva. Na tento zápas tedy cestuje Arsenal v poměrně silném složení a neměli by chybět Pepe, Torreira, Ceballos, Kolasinac, Mustafi ani Bellerin, kteří budou doplněni o některé hráče, kteří už mají také zkušenosti s Premier League.

Rozdílnost v kvalitě hráčů bude obrovská a my věříme, že se to ukáže i na výsledku. Handicap na Arsenal -0,25 v kurzu 1.9 neodmítneme.

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+