Dnes si rozebereme netradičně tenis a to konkrétně zápas druhého kola turnaje ATP Masters 1000, který se hraje v Paříži. Na halovém povrchu se tu dnes střetnou Karen Khachanov a Jan Lennard Struff.

Struff je aktuálně na 36. místě žebříčku, poslední dobou neoplývá moc oslnivou formou a navíc se minulý rok pakoval z Paříže již v kvalifikaci. Na svém posledním turnaji minulý týden v Basileji sice dokráčel do čtvrtfinále, tam ale padl s De Minaurem. Zde v prvním kole porazil ve třech setech Japonce Nishioka, který však v hale není žádnou velkou zkouškou.

Khachanov  je na osmém místě žebříčku, obhajuje zde titul z minulého roku a společně s ním i tisíc bodů do žebříčku. S jeho aktuální formou je však obhajoba docela utopie, protože letos vyhrál v hale pouze tři zápasy z osmi. Jeho výkon šel však nahoru na turnaji ve Vídni minulý týden, kde vypadl ve čtvrtfinále s kvalitním Schwartzmanem.  Rus zde obhajuje, je na oblíbeném turnaji, proti stojí Struff, který minulý rok ani neprošel kvalifikací. Připočteme-li vzrůstající formu Khachanova a fakt, že poslední dva vzájemné zápasy vyhrál on, tak musíme hrát jeho výhru v kurzu 1.69.

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+