Ve skupině H nás čeká důležitý zápas pro Ajax, jelikož jde o nejvyrovnanější skupinu vůbec. Chelsea, Ajax i Valencia mají shodně sedm bodů. Bylo by tomu jinak, jenže Ajax zařízli rozhodčí, když vedli po poločase 3:1 na Chelsea a kráčeli si pro jasné prvenství ve skupině. To by však nesměli přijít dvě červené karty a penalta jako bonus.

Z jasné výhry nakonec mohli být rádi, že udrželi remízu. To však nemění nic na tom, že Amsterdam předvádí podle nás nejlepší fotbal ze všech v této skupině a paradoxně hraje ještě lépe na hřištích soupeřů. Podobně tomu bylo i minulý rok, kde vypadl až v semifinále. Na druhé straně je Lille, které je s jedním bodem poslední a doufat, že dožene tuto ztrátu, už je spíše utopie.

Nedaří se jim ani v domácí lize, desáté místo je daleko za očekáváním. Hosté tyto zápasy zvládají a nezaváhají ani dnes.  Jejich fotbal je pro oko diváka jedním z nejlepších na světě, skvělé přímočaré útoky a mnoho šancí. Věříme, že body zůstanou Nizozemcům a ti budou i nadále první v tabulce. První zápas dostalo Lille výprask 3:0. Ajax vyhraje v kurzu 1.92.

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+